DRÁŽKOVAČ

Drážkovač TR 60/14 HC je nejsilnější drážkovací stroj z nabídky. Stroj je určen pro hloubení drážek v zahradách, parcích, hřištích apod. pro pokládání závlah a inženýrských sítí. Vytváří souvislou drážku volitelné hloubky, jejíž šířka je dána šířkou řetězu. Hloubit je možné do utužené i rostlé zeminy s případným výskytem drobných kamenů do max. velikosti 50 mm.

Drážkovač LASKI TR 60 HC je navíc vybaven vlastním hydropojezdem, který usnadňuje manipulaci se strojem. Při práci slouží jako posuvná rychlost a lze jím korigovat rychlost hloubení a kvalitu drážky v závislosti na terénu. Mimo pracovní činnost je tento hydromotor využíván jako hlavní hnací prvek pro transportní mód.

Rychlost hloubení drážky je závislá na konkrétním složení terénu při hloubce rýhy 50 cm je stroj schopen vykopat drážku v ideální zemině (ornici, zahradě) zhruba 50 metrů za hodinu. S vyšší hloubkou a kamenitostí se výkonnost stroje snižuje (méně vykopaných metrů za hodinu).

Tento stroj používáme převážně pro hloubení výkopů při pokládkách optických či metalických kabelů či jiných inženýrských sítí. Jsme připravení i na zapůjčení drážkovače pro Vaše potřeby.

Základní cena za zapůjčení stroje: 4600,- Kč/den (bez DPH) bez obsluhy.

K zapůjčení nabízíme tento stroj vzhledem ke specifickému ovládání které potřebuje i určitou praxi pouze s obsluhou.

Pokud máte zájem o zapůjčení stroje, či ucelenou dodávku položení inženýrských sítí, kontaktujte nás.